Ehun milioi

Ehun milioia 100.000.000 zenbakia da, 100 × 1.000.000 eginez ateratzen den emaitza. Bestela esanda, 108 balio du.

100000000
Kardinala100 000 000
ehun milioi
Ordinala100 000 000.
ehun milioigarren
Faktorizazioa28 · 58
Beste sistema batzuetan
ErromatarraN/A
Bitarra1011111010111100001000000002
Hirutarra202220111120122013
Lautarra113311320100004
Bostarra2011000000005
Seitarra135312025446
Zortzitarra5753604008
Hamabitarra295A645412
Hamaseitarra5F5E10016
Hogeitarra1B5000020
Hogeitamaseitarra1NJCHS36

Kanpo estekakAldatu


  Artikulu hau matematikari buruzko zirriborroa da. Wikipedia lagun dezakezu edukia osatuz.