Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan – Emakumezkoak borroka-librea 76 kg
Emakumezkoen borroka librea 76 kg. 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan abuztuaren 1etik abuztuaren 2ra bitarte ospatu zen Makuhari Messen[1][2].
Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan – Emakumezkoak borroka-librea 76 kg | |
---|---|
Mota | kirol proba olinpiko |
Honen parte da | Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan |
Kirola | Borroka (kirola) |
Irabazlea | |
Emaitza
aldatuFinal zortzirenak | Final laurdenak | Finalerdiak | Finala | ||||||||||||||||
Adeline Gray (USA) | 8F | ||||||||||||||||||
Zaineb Sghaier (TUN) | 0 | Adeline Gray (USA) | 6 | ||||||||||||||||
Aline Ferreira (BRA) | 0 | Yasemin Adar (TUR) | 4 | ||||||||||||||||
Yasemin Adar (TUR) | 6 | Adeline Gray (USA) | 3 | ||||||||||||||||
Natalia Vorobieva (ROC) | 16 | Aiperi Medet Kyzy (KGZ) | 2 | ||||||||||||||||
Samar Amer (EGY) | 12 | Natalia Vorobieva (ROC) | 0 | ||||||||||||||||
Aiperi Medet Kyzy (KGZ) | 8 | Aiperi Medet Kyzy (KGZ) | 12 | ||||||||||||||||
Elmira Syzdykova (KAZ) | 1 | Adeline Gray (USA) | 3 | ||||||||||||||||
Hiroe Minagawa (JPN) | 8 | Aline Rotter-Focken (GER) | 7 | ||||||||||||||||
Ochirbatyn Burmaa (MGL) | 0 | Hiroe Minagawa (JPN) | 3 | ||||||||||||||||
Erica Wiebe (CAN) | 4 | Epp Mäe (EST) | 0 | ||||||||||||||||
Epp Mäe (EST) | 5 | Hiroe Minagawa (JPN) | 1 | ||||||||||||||||
Zhou Qian (CHN) | 4 | Aline Rotter-Focken (GER) | 3 | ||||||||||||||||
Alla Belinska (UKR) | 3 | Zhou Qian (CHN) | 3 | ||||||||||||||||
Vasilisa Marzaliuk (BLR) | 1 | Aline Rotter-Focken (GER) | 8 | ||||||||||||||||
Aline Rotter-Focken (GER) | 2 |
Repechage
aldatuRepechage round 1 | Bronze medals | ||||||||||
Zaineb Sghaier (TUN) | 0 | Yasemin Adar (TUR) | 4F | ||||||||
Yasemin Adar (TUR) | 2F | Aiperi Medet Kyzy (KGZ) | 0 | ||||||||
Vasilisa Marzaliuk (BLR) | 1 | Zhou Qian (CHN) | 2F | ||||||||
Zhou Qian (CHN) | 2 | Hiroe Minagawa (JPN) | 0 |
Bigarren aukera
aldatuRepechage round 1 | Bronze medals | ||||||||||
Sara Dosho (JPN) | 7 | Sara Dosho (JPN) | 0 | ||||||||
Zhou Feng (CHN) | 2 | Alla Cherkasova (UKR) | 2F | ||||||||
Elis Manolova (AZE) | 1 | Meerim Zhumanazarova (KGZ) | 10F | ||||||||
Meerim Zhumanazarova (KGZ) | 4 | Soronzonboldyn Battsetseg (MGL) | 1 |
Amaierako emaitza
aldatuPos. | Borrokalaria |
---|---|
Aline Rotter-Focken (GER) | |
Adeline Gray (USA) | |
Yasemin Adar (TUR) | |
Zhou Qian (CHN) | |
5 | Hiroe Minagawa (JPN) |
5 | Aiperi Medet Kyzy (KGZ) |
7 | Natalia Vorobieva (ROC) |
8 | Epp Mäe (EST) |
9 | Vasilisa Marzaliuk (BLR) |
10 | Samar Amer (EGY) |
11 | Erica Wiebe (CAN) |
12 | Alla Belinska (UKR) |
13 | Elmira Syzdykova (KAZ) |
14 | Aline Ferreira (BRA) |
15 | Ochirbatyn Burmaa (MGL) |
16 | Zaineb Sghaier (TUN) |
Erreferentziak
aldatu- ↑ (Ingelesez) «Wrestling - Men's Greco-Roman 87kg Schedule | Tokyo 2020 Olympics» .. (Noiz kontsultatua: 2021-08-14).[Betiko hautsitako esteka]
- ↑ (Ingelesez) jeandaniel. «Tokyo 2020» United World Wrestling (Noiz kontsultatua: 2021-08-14).