Hendaiako geltokia: berrikuspenen arteko aldeak
Ezabatutako edukia Gehitutako edukia
No edit summary |
No edit summary |
||
13. lerroa:
| aurrekoa2 = ''Geltoki-burua''
| linea2 = {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional]]
| hurrengoa2 = [[Ondarraitz geltokia|Ondarraitz]]
| amaiera2 = Baionako geltokia
| aurrekoa3 = ''Geltoki-burua''
| linea3 = {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional]]
| hurrengoa3 = [[Ondarraitz geltokia|Ondarraitz]]
| amaiera3 = Akizeko geltokia
| aurrekoa4 = ''Geltoki-burua''
| linea4 = {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional]]
| hurrengoa4 = [[Ondarraitz geltokia|Ondarraitz]]
| amaiera4 = Bordele-Saint-Jean geltokia
86. lerroa:
! Zerbitzua !! Jatorria !! Tarteko geltokiak !! Helmuga !! Oharrak
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Irudi:Ter.svg|25px|link=Transport express régional
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Intercités]] || Hendaia/Irun || [[Donibane Lohizune-Ziburuko geltokia|Donibane Lohizune-Ziburu]] • [[Biarritzeko geltokia|Biarritz]] • [[Baionako geltokia|Baiona]] • [[Peirahoradako geltokia|Peirahorada]] • [[Orthezeko geltokia|Ortheze]] • [[Paueko geltokia|Paue]] • [[Lurdako geltokia|Lurda]] • [[Tarbeko geltokia|Tarbe]] • [[Lannemezanko geltokia|Lannemezan]] || [[Tolosa-Matabiau geltokia|Tolosa-Matabiau]] ||
|- align=center
| {{Garraio|SNCF}}[[Train à Grande Vitesse|TGV]] || Hendaia/Irun || [[Donibane Lohizune-Ziburuko geltokia|Donibane Lohizune-Ziburu]] • [[Biarritzeko geltokia|Biarritz]] • [[Baionako geltokia|Baiona]] • [[Akizeko geltokia|Akize]] • [[Bordele-Saint-Jean geltokia|Bordele-Saint-Jean]] || [[Paris-Montparnasse geltokia|Paris-Montparnasse]] ||
|- align=center
|
|- align=center
|
|- align=center
| {{Garraio|RENFE}}[[Intercity (Renfe)|Intercity]] || Hendaia/Irun / [[Abandoko Indalecio Prieto geltokia|Bilbo-Abando]] || [[Iparraldeko geltokia (Donostia)|Donostia]] • [[Zumarragako geltokia|Zumarraga]] • [[Altsasuko geltokia|Altsasu]] • [[Gasteizko geltokia|Gasteiz]] • [[Miranda Ebroko geltokia|Miranda de Ebro]] • [[Briviescako geltokia|Briviesca]] • [[Burgos-Rosa de Lima geltokia|Burgos-Rosa de Lima]]• [[Palentziako geltokia|Palentzia]]• [[Sahagúngo geltokia|Sahagún]] • [[Leóngo geltokia|León]] • [[Astorgako geltokia|Astorga]] • [[Bembibreko geltokia|Bembibre]] • [[Ponferradako geltokia|Ponferrada]] • <br>[[O Barco de Valdeorrasko geltokia|O Barco de Valdeorras]] • [[A Rúa-Petíngo geltokia|A Rúa-Petín]] • [[Monforte de Lemosko geltokia|Monforte de Lemos]] • [[Ourenseko geltokia|Ourense]] • [[Guillareiko geltokia|Guillarei]] • [[Redondelako geltokia|Galiziako Redondela]] || [[Vigo-Guixar geltokia|Vigo-Guixar]] || <small>Zentzu bakoitzeko tren 1 egunero</small>
|- align=center
| {{Garraio|RENFE}}[[Intercity (Renfe)|Intercity]] || Hendaia/Irun / [[Abandoko Indalecio Prieto geltokia|Bilbo-Abando]] || [[Iparraldeko geltokia (Donostia)|Donostia]] • [[Zumarragako geltokia|Zumarraga]] • [[Altsasuko geltokia|Altsasu]] • [[Gasteizko geltokia|Gasteiz]] • [[Miranda Ebroko geltokia|Miranda de Ebro]] • [[Briviescako geltokia|Briviesca]] • [[Burgos-Rosa de Lima geltokia|Burgos-Rosa de Lima]]• [[Palentziako geltokia|Palentzia]]• [[Sahagúngo geltokia|Sahagún]] • [[Leóngo geltokia|León]] • [[Astorgako geltokia|Astorga]] • [[Bembibreko geltokia|Bembibre]] • [[Ponferradako geltokia|Ponferrada]] • <br>[[O Barco de Valdeorrasko geltokia|O Barco de Valdeorras]] • [[A Rúa-Petíngo geltokia|A Rúa-Petín]] • [[Monforte de Lemosko geltokia|Monforte de Lemos]] • [[Sarriako geltokia|Sarria]] • [[Lugoko geltokia|Lugo]] • [[Guitirizko geltokia|Guitiriz]] • [[Teixeiroko geltokia|Teixeiro]] • [[Curtisko geltokia|Curtis]] • [[Betanzos-Infesta geltokia|Betanzos-Infesta]] || [[A Coruña geltokia|A Coruña]] || <small>Zentzu bakoitzeko tren 1 egunero</small>
|- align=center
| {{Garraio|RENFE}}[[Trenhotel]] || Hendaia/Irun || [[Iparraldeko geltokia (Donostia)|Donostia]] • [[Gasteizko geltokia|Gasteiz]] • [[Miranda Ebroko geltokia|Miranda de Ebro]] • [[Burgosko geltokia|Burgos Rosa de Lima]] • [[Valladolidko geltokia|Valladolid Campo Grande]] • Medina del Campo • [[Salamancako geltokia|Salamanca]] • Fuente de San Esteban-Boadilla • Ciudad Rodrigo • Fuentes de Oñoro • Villar-Formoso • Guarda • Vila Franca das Naves • Celorico da Beira • Mangualde • Nelas • Santa Comba-Dao · Pampilhosa • [[Coimbrako geltokia|Coimbra]] • Pombal • Fátima • Entroncamento • [[Lisboako Ekialdeko geltokia|Lisboa-Oriente]] || [[Lisboa-Santa Apolónia geltokia|Lisboa-Santa Apolónia]] ||
|}
|