N3 linea (Eskualdeko Hiri Garraioa): berrikuspenen arteko aldeak
Ezabatutako edukia Gehitutako edukia
t clean up, replaced: {{EH-NA}} [[Nafarroa → {{bandera|Nafarroa}} using [[Project:AWB|AWB]] |
|||
6. lerroa:
| irudia =
| slogana =
| eskualdeak = [[Iruñerria]]<
| jabea = [[Iruñerriko Mankomunitatea]]
| garraio_mota = [[autobus|Hiri autobusak]]
| lineak =
| geltokiak = 43<
| bidaiariak =
| presidentea =
19. lerroa:
| ibilgailu_kopurua =
| trenen_luzera =
| maiztasuna = Igandetik ostegunera eta jaiegunak: 60'<
| sarearen_luzera =
| galiboa =
| abiadura_max =
}}
[[Iruñerriko Eskualdeko Hiri Garraioa]]ko '''N3 linea''' (Gauekoa 3), [[Iruñeko Bigarren Zabalgunea]]n dagoen [[Labriteko jaitsiera]] eta [[Noain Elortzibar|Noain]] eta [[Beriain]] udalerriak lotzen dituen gaueko autobus-linea da.
== Ordutegia ==
58. lerroa:
02:30; 03:30; 04:30; 05:30
|}
== Geltokiak ==
|