Donostiako Tranbia Konpainia: berrikuspenen arteko aldeak
Ezabatutako edukia Gehitutako edukia
No edit summary |
No edit summary |
||
33. lerroa:
=== Mikrobus-Taxibus ibilbideak ===
*36 San Roque - Aldakonea
*37
*38 Trintxerpe - Altza - Molinao
*39 Urgull
=== Gaueko zerbitzua ===
* B1 Gaueko Bentaberri - Añorga
* B2 Gaueko Pio Baroja - Aiete - Errondo
* B3 Gaueko Egia - Intxaurrondo
* B4 Gaueko Amara - Martutene
* B5 Gaueko Gros - Ilunbe
* B6 Gaueko Bidebieta - Altza
== Kanpo loturak ==
|